پیام تبریک ریاست دانشگاه پیام نور استان اردبیل بمناسبت فرا رسیدن عید نوروز

بنام آفریدگار زیبایی ها و خالق یگانه هستی

شکرو ثنای بی حد به درگاه ازلیش که توفیق استشمام عطر بهاری را یک بار دیگر بر ما ارزانی داشت و به شکرانه این نعمت بر خود مغتنم دانستم تا از این گردش فصول و رسیدن بهاری نو تبریک گوی حیات دوباره طبیعت باشم.

سال 1395 سالی پربرکت و پر ثمر برای دانشگاه پیام نور استان اردبیل بود که توفیقات درخوری در باب پیشرفت علمی، آموزشی، فرهنگی و عمرانی حاصل گشت و به پاس همین برکت در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، دانشگاه پیام نور استان اردبیل شاهد افزایش 52 درصدی جمعیت دانشجویی و ایجاد و تکمیل بیش از یازده پروژه عمرانی  با هزینه بالغ بر 50 میلیارد ریال بود که از این منظر، دانشگاه مانند بهار نوروزی طراوت دیگری را بر خود گرفت و امیدهایمان را دو چندان کرد.

حال که زمستان زیباییش را با نوید نسیم نوروزی  به  بهار تقدیم میکند، با افقی روشن نسبت به آینده کشور، تعالی  دانشگاه و تجلی و درخشش دانشجویان در عرصه های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی می نگریم و با همتی مضاعف در جهت پیشرفت دانشگاه پیام نور قدم خواهیم برداشت.

اینجانب با استعانت از پروردگار جهان فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است به حضورتان تبریک گفته، از  آستان حضرت احدیت مزید توفیقات سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نمایم.

افسر روحی- دانشگاه پیام نور استان اردبیل

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما